Kapelu a zpěváka čekají tři dubnové koncerty v Brně a především vrchol – pražský koncert  10. května v hale Forum v Karlíně. Pro tento koncert byl sál doplněn speciální tribunou, která nabídne 360 exkluzívních míst k sezení navíc.

Koncerty přinášejí zcela nový repertoár složený z původních skladeb a nových aranží známých hitů. Největší ohlas na dosavadních koncertech sklidila například píseň Vihorlat nebo „slizotvarovitá disko píseň“ Hladím si své tělo. I sedící diváky pak doslova vybízí k tanci originální úprava světově úspěšné písně Justina Timberlakea Can´t Stop the Feeling.

FOTO: Tino Kratochvíl

„Chtěli jsme, aby nálada všech koncertů byla uvolněná, jako když jdete s přáteli posedět do oblíbeného baru, a to se zatím na všech koncertech podařilo, lidé naše pozvání přijali se vším všudy, atmosféra je opravdu skvělá,“ říká Vojtěch Dyk. V rámci programu pak divákům přímo v sále nabídne mimo jiné i ochutnávku dvou koktejlů, jejichž recepturu společně s kapelou osobně schválili.  První se jmenuje Velkej dyk.

„Velkej Dyk neměl být sladký jak cecek, ale velmi osvěžující, jako sprchování studenou vodou v parném létě na zahradě... barevný přirozeně a ne jak některý kolegové koktejlové, kterých se i bojíš napít... Ať si ten koktejl na nic nehraje a přitom je hravej...Ať má v sobě rock´n´roll,“ řekl zpěvák.

Druhý koktejl vznikl podle chuťových buněk kapely a jmenuje se B-Side.  „Recepty na oba koktejly jsou veřejné, nicméně, před domácí výrobou je lepší zajít je ochutnat na některý z koncertů, protože k nim dostanete ještě dvouhodinovou porci skvělé muziky, která vznikla nově právě pro letošní turné,“ říká bandleader Josef Buchta.