Pecková se na scéně objeví v kostýmu Mackieho Messera, jehož žraločí song je nejznámějším Weillovým hitem, u nás zpopularizovaným televizním klipem Miloše Kopeckého. V kabaretní revue, na jejíž podobě se podílejí bratři Michal a Šimon Cabanovi a kostýmní výtvarnice Simona Rybáková, však zazní Weillových písní daleko víc. A mnohé budou pro posluchače objevem.

„Je to jedna melodie krásnější než druhá a jsou v nich příběhy obyčejných lidí,“ říká Dagmar Pecková, která hudbu Kurta Weilla objevila před pětadvaceti lety a touto kabaretní revuí si plní jeden ze svých velkých snů. „Nepovažuji se jen za operní pěvkyni. To má přídech statiky a kredencióznosti. Taková jsem nikdy nebyla a nebudu. Nikdy mi nestačilo vyjadřovat se pouze hlasem. Ve své revui bych chtěla být zcela ve službách této úžasné muziky a vícedimenzionálního žánru,“ říká umělkyně, která vždy byla známá jako „enfant terrible“ operního světa.

Na kabaretní revui se s ní podílí producent Tomáš Ságl, skladatel, dirigent a klavírista Jan Kučera, její operní kolega, barytonista Jiří Hájek, Epoque Quartet Orchestra a Miroslav Hloucal Jazz Band. V pražské Lucerně se revue Wanted objeví do 30. dubna celkem šestnáctkrát.