Již 1. prosince přichází do kin nová česká pohádka režiséra Jiřího Stracha Anděl Páně 2. Ve volném pokračování příběhu se opět setkáme s andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka.

Pro tento film vznikla i Andělská v podání Karla Gotta a jeho dcery Charlotte. „Když mi Ondřej Soukup poslal hudbu a slova písně Andělská k filmu Anděl Páně 2 s nabídkou nazpívat ji jako duet s mojí dcerou Charlottkou, ani minutu jsem neváhal a okamžitě jsem souhlasil. Malebná slova, melodie a instrumentace ve mně totiž okamžitě vytvořily obraz vánoční pohádkové atmosféry. Má radost navíc byla umocněna tím, že je píseň prvním společným duetem s dcerou Charlottkou,“ řekl Karel Gott.

Autor hudby Ondřej Soukup k výkonu mladé interpretky uvedl: „Charlotte Gottovou jsem osobně neznal. Když ke mně přišla s Karlem do studia, tak jsem byl připraven na dlouhé natáčení, střihání, dolaďování atd. Nic z toho se nestalo. Byla skvělá, na deset let dost asertivní, i vůči rodičům. Písničku nazpívala v podstatě hned, už první nahrávání bylo bratelné. Na konci Andělské ještě nazpívala k tátovi druhý hlas, který jsme vymysleli na místě, a vůbec nebyl jednoduchý. Byla pro mě velkým překvapením. V tom nejlepším slova smyslu.“

Charlotte Ella nejen nazpívala pro film píseň, ale také se objeví v nebeských scénách jako jeden z andílků. Andělskou roli vytvořila také textařka Gabriela Osvaldová, kterou uvidíme v Andělu Páně jako archanděla Gabriela.
Kromě ní se v hvězdném nebi sešla řada dalších osobností – Jiří Bartoška jako Bůh, Klára Issová jako Panna Maria, Josef Abrhám v roli svatého Josefa, Martin Huba jako svatý Martin, u nebeské brány pak slouží Petr Čtvrtníček jako svatý Petr.