V novém Star Treku se kapitán Kirk konečně setká se svým otcem. George Kirka si zahraje Hemsworth. Zbytek herců bude zřejmě stejný jako minule (Zachary Quinto, Zoe Saldanaová, Karl Urban, John Cho, Simon Pegg). Kdo nahradí zesnulého Antona Yelchina, jenž hrál Čechova (Chekov), není jisté.

Na scénáři pracují J.D. Payne a Patrick McKay, jméno režiséra zatím nebylo oznámeno, stejně jako datum premiéry. Jedná se o čtvrtý oficiální celovečerní film po obnovení série. Současně se točí i fanouškovské Star Treky. Společnost Paramount Pictures před časem překvapila tím, že zažalovala film Axanar, na který se složili fanoušci. V minulosti podobné poloprofesionální aktivity nikomu nevadily.

Počkejte si na Hru o trůny

Hra o trůny

Hra o trůny

FOTO: HBO

Populární Hra o trůny se dočká sedmé řady, oznámilo HBO. Bude se natáčet v létě, ale uvidíme ji až za rok. Místo tradiční jarní premiéry si tedy fanoušci pár měsíců počkají.

Atraktivní akční fantasy se točí na Islandu, v Irsku a ve Španělsku. Očekává se, že zase vyzobe většinu televizních cen Emmy, protože do klání jde s 23 nominacemi.