”Ve čtyřech pohádkových příhodách prožijí Fifinka, Bobík, Myšpulín a Pinďa řadu napínavých situací a užijí si spoustu legrace nejen doma v Třeskoprskách, ale i na horách, v lese a u moře. Všude tam potkají nové kamarády, setkají se s několika kouzly a budou řešit jednu velkou záhadu. Úspěšná edice CD Čtyřlístku se po několika letech rozrostla o další pokračování. Hlasy oblíbeným postavičkám propůjčili herci známí z filmového zpracování a nahrávka jistě potěší nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Všechny čtyři epizody z nového titulu Čtyřlístek - Nová dobrodružství jsou veselé, mají spád, obsahují mnoho zvukových efektů a doprovází je melodická hudba,” uvedl Vladan Drvota ze Supraphonu.

Autor slavného komiksu Jaroslav Němeček řekl: „Jsem rád, že Čtyřlístek je opět na CD. Považuji za správný výběr hereckých hlasů navazující na filmové zpracování příběhu Čtyřlístek ve službách krále už proto, že připravujeme pokračování animovaného filmu ve stejném obsazení. A věřím, že hlasy Bebarové, Trojana, Brzobohatého a Tůmy se stanou nedílnou součástí čtyřlístkovské historie.“

Film Čtyřlístek ve službách krále vznikl kombinací kreslené předlohy a počítačové animace.

První film Čtyřlístek ve službách krále vznikl kombinací kreslené předlohy a počítačové animace.

FOTO: CinemArt, a.s. a Bio Illusion

„Z dětství si vzpomínám na dva obrázkové časopisy – Rychlé šípy a Čtyřlístek. Nejraději jsem měl první čtyřlístkovské příběhy, ve kterých vystupoval Zádrhel,“ zavzpomínal představitel Myšpulína Ivan Trojan.

„V tomto roce spolupracujeme s olympijským výborem na prezentaci sportovních her na Lipně, pro Muzeum Čtyřlístek začínáme natáčet animovaný krátký příběh z prostředí Třeskoprsk se stejným hereckým obsazením a po prázdninách se začne natáčet celovečerní film - Čtyřlístek na divokém západě,“ dodal Němeček.

CD Čtyřlístek - Nová dobrodružství vychází už v pátek 6. května.