Adele: 25

Nová alba

FOTO: XL Recordings

Třetí album britské zpěvačky Adele výtečně navazuje na senzační kolekci 21, která vyšla v roce 2011. I na novince jsou výrazné melodické skladby i balady, všechny úžasně zazpívané ženou, která má talentu na rozdávání.

 

Mandrage: Potmě jsou všechny kočky černý

Nová alba

FOTO: Universal Music

Nové album zastihuje sound plzeňské kapely Mandrage v nové podobě. Odráží se od popu osmdesátých let a je na něm navěšena elektronika. Celkově zní ale nesmírně svěže, pročež se další krok na cestě kapely vydařil.

 

IAMX: Metanoia

Nová alba

FOTO: Universal Music

Nové album projektu britského umělce Chrise Cornera je jeho osobní výpovědí o životě s chorobou a o tom, jaké jsou jeho vnitřní světy. Je to upřímné alternativní album, pro které jsou nejdůležitějším prvkem emoce. IAMX vystoupí 27. listopadu v klubu Roxy v Praze.

 

Mylene Farmer: Interstellaires

Nová alba

FOTO: Universal Music

V pořadí desáté řadové album v Paříži usazené kanadské zpěvačky a skladatelky. I na něm se pohybuje na pomezí několika stylů, přičemž prim hrají pop, alternativa a elektronika. Je to zádumčivé album s pocitovými písněmi.

 

Il Divo: Amor & Pasión

Nová alba

FOTO: Sony Music

Britská classic-crossoverová formace pokračuje ve svém úspěšném tažení. Na jejím v pořadí sedmém albu vedle sebe jsou a také se prolínají klasika, bolero, mambo i tango. Vše je samozřejmě výtečně zazpívané.

 

Enya: Dark Sky Island

Nová alba

FOTO: Warner Music

Sedm let čekali fanoušci britské zpěvačky na její osmé řadové album. Nyní je na světě a ukazuje, že se Enya nehodlá nijak zásadně měnit a vychází ze zvuku, kterým se v minulosti výrazně prosadila.