Turné zahájí 30. září bratislavským koncertem v Babylonu a pokračuje ve městech Poprad, Prievidza, Žilina, Tvrdošín, Prešov, Košice, Nitra a Trnava.

V Česku začíná v Berouně a pokračuje přes Klatovy, Rokycany, Brno, Karlovy Vary a mnoho dalších míst do Prahy, kde má šnůra vyvrcholit 13. prosince v Divadle Archa, během kterého bude představen nový videoklip. Během tohoto speciálního večera vystoupí společně s kapelou i zajímaví hosté.

Skupina ve složení Dan Bárta, Filip Jelínek, Robert Balzar, Míra Chyška a Jiří Slavíček zahraje výběr z patnáctileté kariéry. „Patnáct roků je patnáct roků, za tu dobu se naučíte pozorovat navzájem dost dobře na to, abyste dokázali odfiltrovat drobné násery a podkuřovat drobným radostem. A koneckonců, práce je to, co nás a lidi, co na nás chodí, spojuje, takže se máme pořád dobře,“ prohlásil zpěvák s úsměvem.

„Bude dobře být na šňůře, taková intenzivní služebka. Nic než písně, noty a přednesy se v podstatě neřeší. Kluci z techniky jsou na svých místech, našinec se nevyčerpává administrativou, ani nerozptyluje běžnodennostmi. Raději děláme v blocích, prostoročas se tak jako slije v takovou mimózu a bezčasí, našinec se pak líp soustředí. A koncentrovanému, tomu se to koncertuje,“ uzavírá Bárta.