Před několika dny vyšel další díl erotické série s názvem Grey. Kniha vypráví erotický příběh z pohledu mužského protagonisty. K této příležitosti se rozhodla spisovatelka E L James odpovídat na otázky čtenářů prostřednictvím Twitteru. Místo otázek ke kontroverzní knižní sérii se ale vyrojila řada vtipů a ironických narážek. James si totiž za nedlouhou dobu svého působení vytvořila vedle základny fanoušků i silnou skupinu odpůrců.

„Co nenávidíte více, silné nezávislé ženy, nebo anglický jazyk?“ zní jedna z otázek. „Když budu stalkovat dívku a na její auto umístím GPS, znamená to, že jde o pravou lásku?“ následuje hned další. „Odpovíte na tyto otázky, nebo nejdříve počkáte, až to udělá Stephenie Meyerová první?“

Jednou z nejoblíbenějších otázek se stala ta, ve které se ohledně nové knihy dotazující ptá, jestli bude další autorčina kniha napsána z pohledu někoho, kdo skutečně umí psát. Dotazující se v závěru záplavy tweetů shodli, že čtení příspěvků pod tímto hashtagem je zábavnější než samotné autorčiny knihy. Uživatelé Twitteru jeho prostřednictvím autorce zároveň svorně vzkázali, že fakt, že jsou její knihy hojně prodávané, neznamená, že se všem také líbí.