Marilyn Manson: The Pale Emperor

Nová alba

FOTO: Mystic Production

Deváté album Briana Warnera, který si zvolil umělecké jméno Marilyn Manson, přináší v podstatě inspiraci tím nejlepším, co jej na jeho hudební cestě potkalo či provázelo. Je to návrat do dobré formy, i když na jeho metal-industrialu není nic objevného.

 

Fall Out Boy: American Beauty/American Psycho

Nová alba

FOTO: Island

Šesté album americké skupiny Fall Out Boy přináší skladby sofistikované, se zvukem, který si v ničem nezadá s tradičním stadiónovým provedením slavných rockových skupin. Na desce je rock, pop i punk. Kapela je ve slušné formě.

 

Mark Ronson: Uptown Special

Nová alba

FOTO: Sony Music

Čtvrté studiové album britského hudebníka a producenta je zajímavé z mnoha důvodů. Například tím, že aby dosáhl neotřelých textů, oslovil pro jejich napsání amerického spisovatele Michaela Chabona. Na desce také hostuje řada zajímavých umělců včetně například Bruna Marse. Rozhodně je to pozoruhodný počin.

 

Archive: Restriction

Nová alba

FOTO: Mystic Production

Desáté album v diskografii britské skupiny Archive nabízí řízný rock a patrné aranžérské i autorské zkušenosti, s nimiž bylo připraveno i nahráno. Písně spolu na první poslech nesouvisí, přitom ve finále tvoří silný celek.

 

Charli XCX: Sucker

Nová alba

FOTO: Warner Music

Novinka britské zpěvačky Charli XCX přináší její pohled na moderní pop jednadvacátého století. Přestože na desce nejsou tak silné písně, aby vstoupily do hudební historie, celek je velmi otevřený, melodický a dobře zaranžovaný a zprodukovaný.

 

Meghan Trainor: Title

Nová alba

FOTO: Sony Music

Meghan Trainorová je jednadvacetiletá americká skladatelka a zpěvačka, která vydává své debutové album. Mixuje na něm pop, diskotékovou hudbu i soul a dosahuje vcelku příjemného písničkového výsledku.