Po návratu domů pak natočil videoklip k písni Vianočná (O prímerí) na dvoj DVD The Best of Video, které vyjde na konci října, a finišuje s přípravami na turné Vánoční Best of Video Tour.

Chystaná DVD kolekce přinese soubor všech jeho videoklipů i další zajímavosti. Nadcházející turné pak bude čerpat inspiraci pro videoprojekce právě z nich.

„Na jednom nosiči bude kolekce mých videoklipů, na druhém archívní záběry ze Slovenské televize od samotného začátku mé kariéry včetně dvou hudebních filmů – Fanstory od režiséra Filipa Renče a Možno sa ti zdá od Martina Valenta. A protože jsem klasické koncertní turné jel naposledy se svou kapelou a symfonickým orchestrem před třemi lety, rozhodl jsem se na to konto uspořádat Vánoční Best of Video Tour 2014,“ tvrdí Žbirka.

V sobotu 25. října začne koncertní série v londýnském klubu 229 Venue. Pak se Žbirka s kapelou vrátí do Čech, kde odehrají devět koncertů. Turné uzavře šest vystoupení na Slovensku.

„Volba na to, aby turné začalo v Londýně, padla z mnoha důvodů. Jednak mám k tomu městu opravdu vřelý vztah a vím, že tam žije mnoho Čechů a Slováků, kteří se na koncert těší. Navíc jsem tam strávil minimálně polovinu letošního léta, abych připravil novou desku. Londýn a jeho legendární studio Abbey Road mi poskytly skvělé zázemí a mnoho inspirace, takže to bude svým způsobem i dík týmu, který se mnou na nové desce spolupracuje,“ vysvětluje Žbirka.