Z bezmála dvouhodinového koncertu v pražském klubu se na nosiče vešlo sedmnáct písní, které jsou průřezem celou tvorbou Divokýho Billa. Jsou mezi nimi skladby z loňského alba nazvaného 15 (Všema deseti, Zamilovaná, Dolsin) i starší hity (Lásko, Batalion, Plakala, Rozárka). Mezi hosty se na koncertě objevili Vojta Kalina, hráč na dudy, jehož domovskou skupinou jsou Pipes and Pints, nebo kontrabasista Rafan.

„Vzniklo to na popud hudební stanice Óčko, která chtěla nějakého hosta. Jelikož jsme vždy chtěli do kapely dudy, tak jsme zavolali Vojtovi, jestli si s námi nechce zahrát nějakou pecku. Do toho přišel náš baskytarista Jurda s tím, že přijede na zkoušku i Rafan, který udělal ze dvou našich písniček svým specifickým stylem hraní pořádný rokenrol,“ komentuje kapela výběr speciálních hostů.

V polovině listopadu vyjede Divokej Bill na akustické turné. V jeho rámci absolvuje čtrnáct koncertních zastávek včetně dvou koncertů v pražském Lucerna Music Baru (16. a 17. prosince). Jejich speciálním hostem bude nadějná formace Jelen.