V hudební pohádce Tři bratři si zahráli Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula, Miroslav Táborský, Bolek Polívka, Zdeněk Svěrák, Oldřich Kaiser, Ivana Chýlková, Jiří Lábus, Zuzana Norisová či Sabina Rojková.

Na druhém místě se usadil americký akční komiksový film Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil. V pokračování Sin City se opět potuluje spousta hrdlořezů, zkorumpovaných poldů a krasavic. Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Greenová) a požádá ho, aby ji ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly. A Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly, a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal...

Třetí je německá komedie Fakjů pane učiteli. Neotesaný zlodějíček Zeki se v ní snaží dostat k zakopanému lupu, nad nímž bohužel někdo postavil školní tělocvičnu. Začne se vydávat za učitele na gymnáziu a v noci kope. Přes den pak používá poněkud šílené pedagogické metody na teenagery, a navíc se do něj zamiluje upjatá učitelka Lisi Schnabelstedtová.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.Tři bratři21 194
2.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil13 496
3.
2.
Fakjů pane učiteli     11 373
4.
3.
Želvy ninja5 271
5.
-
Pod zemí
5 038
6.4.
Sex tape  4 708   
7.7.
Lucy 
3 255
8.5.Lets dance all in   3 139
9.6.
Strážci galaxie
2 966
10.
-
Láska na kari    2 867