Brzobohatý po vyřazení s úsměvem apeloval na diváky, kteří mu posílali hlasy, aby je v příštím kolem věnovali jeho partnerce Taťáně Kuchařové. Ta spolu s tanečníkem Janem Onderem získala za sambu vůbec nejvíce bodů ze všech párů - 35.

Taťána Kuchařová a Jan Onder

Taťána Kuchařová a Jan Onder

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Kladně porota hodnotila i vystoupení hudebníka Matěje Rupperta s Alicí Stodůlkovou, kteří za sambu obdrželi 34 bodů. Ruppert, který tančil jako poslední, si od moderátora Marka Ebena vysloužil přídomek „borec nakonec“.

Alice Stodůlková a Matěj Ruppert

Alice Stodůlková a Matěj Ruppert

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Shodných 24 bodů získali od poroty diskař Imrich Bugár s Jitkou Schorfovou a herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem. O Bugárovi Eben prohlásil, že je „nejněžnějším podplukovníkem pražské Dukly”.

Jitka Šorfová a Imrich Bugár

Jitka Šorfová a Imrich Bugár

FOTO: Petr Hloušek, Právo

V doplňkové salse, kterou tančily všechny páry současně, zaujal porotu nejvíc právě Brzobohatý před Ruppertem. Vítězný pár získal dva body, druhý jeden. Body se tak vyrovnaly a oba spolu se svými partnerkami dorovnali zisk do té doby vedoucí Kuchařové. Konečné slovo však jako vždy měli diváci.

V sobotu 30. listopadu 2013 vysílala Česká televize další kolo taneční soutěže StarDance. Na snímku Anna Polívková a Michal Kurtiš

Anna Polívková a Michal Kurtiš

FOTO: Petr Hloušek, Právo