„Při výběru písní bude i tentokrát David Koller sahat po repertoáru Kollerbandu, hlavně po písních, které Kollerband natočil ve studiu jako session unplugged a které jsou fanouškům k dispozici ke stažení na webu clickmusic.cz. Samozřejmě zazní také akustické verze písní ze sólových alb i z repertoáru kapel, ve kterých Koller působil, tedy Lucie, Pusy nebo Jasné páky, se kterou dodnes pravidelně koncertuje,“ sdělila Nadia Koronovská.

„Podzimní akustické koncerty ozvláštníme speciálním bubenickým setem. Chci využít toho, že  jsme v kapele tři bubeníci spolu s Tomášem Markem a Adamem Kollerem. Oproti jarním koncertům se lehce promění také repertoár celého koncertu,” vysvětlil Koller.

„Jsem ráda, že mohu být součástí úžasného projektu, jakým je Davidovo akustické turné. Objet Česko na společných koncertech s Davidem Kollerem je pro mě veliká čest,” dodala Knechtová.

Lucie v halách i v muzikálu

David Koller momentálně rozjel řadu projektů. Příští rok vypukne turné Lucie po největších halách ČR a SR. Skupina už vyprodala pražskou O2 arenu na 10. června a chystá druhý koncert na stejném místě, který proběhne 11. června 2014.  Celé turné vypukne 26. května v Košicích (Steel Arena), 29. května se přesune do Bratislavy (Slovnaft Arena), 1. června do Ostravy (ČEZ Aréna) a 4. června do Brna (Kajot Arena).

V Ostravě a v Brně stojí lístky od 590 korun výše, do pražské O2 areny je pořídíte od 490 korun. Pražské lístky se prodávají v síti Sazka Ticket, další v síti Ticketpro a slovenské v síti Ticketportal.

Koncem října má v Praze premiéru muzikál Lucie, větší než malé množství lásky, což není muzikál o skupině Lucie, jak se někdy chybně uvádí, ale obsahuje jejich hudbu.