Jako dospívající byl Lee Thompson Young v USA znám ze seriálu The Famous Jett Jackson, v poslední době pak hlavně ze seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

„Lee byl více než brilantní mladý herec, měl nádhernou jemnou duši a bude mi chybět,” řekl Baruch.

Tělo nalezli policisté v pondělí v jeho domě v Los Angeles. Herec se nedostavil na natáčení aktuálního seriálu, kde hrál detektiva Barryho Frosta.

Lee Thompson Young v seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Lee Thompson Young v seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

FOTO: Profimedia.cz

„Jsme naprosto zdrceni ze ztráty tohoto milého, jemného, dobráckého a inteligentního člověka,” uvedla producentka seriálu Janet Tamarová v tiskovém prohlášení za společnosti TNT a Warner Bros. Dodala, že na něj budou všichni vzpomínat díky jeho pozitivní energii, úsměvu a dobrotě.

Lee Thompson Young

Lee Thompson Young

FOTO: Profimedia.cz

Young se narodil v roce 1984. Ve dvanácti letech se přestěhoval do New Yorku a začal hrát v seriálu The Famous Jett Jackson, který skončil v roce 2001. Nebyl velkou hollywoodskou hvězdou, objevoval se spíše jen v televizi. Kromě Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně to byly např. série jako Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost, Terminátor: Příběh Sáry Connorové, South Beach, Kevin Hill, Jake 2.0, Proud Family a Smallville. V kinech byl uveden jen béčkový horor Hory mají oči 2.