Semináře se budou konat v Kongresovém centru ve středu 31. října mezi 18. a 21. hodinou a ve čtvrtek 1. listopadu od 10 do 18 hodin. Účastníci se setkají s Donem Miguelem Ruizem a jeho synem Jose Ruizem, se kterými budou moct rozebírat témata Čtyř dohod, Pátou dohodu a Probuzení. Hosty uvede Jaroslav Dušek. Program bude simultánně tlumočen do českého jazyka.

Don Miguel je uznávaný po celém světě. Získal mnoho uznání včetně pamětní mince od Letectva Spojených států, na níž jsou vyryty Čtyři dohody. O donu Miguelovi se také mluví jako o mexickém národním dědictví.

Čtyři dohody vyšly roku 1997 a staly se nejprodávanějším titulem edice New York Times. V současnosti je to 36. nejprodávanější kniha desetiletí. V rámci 15. výročí od prvního vydání vychází ilustrované Čtyři dohody v Česku.

Mimo jiné napsal také publikace Láska vztahy a přátelství, Hlas poznání, Přestaň se bát a Pátá dohoda jako výsledek spolupráce se svým synem donem José Ruizem. Všechny jeho knihy jsou mezinárodními bestsellery.

Vstupenky můžete koupit v síti Ticketstream. Středeční stojí 680 korun, čtvrteční seminář vychází na 1280 korun.