V pátek sice Arabelu sledovala obvyklá necelá čtvrtina diváků (858 tisíc), což bylo méně než se dívalo na Primě na krimi Tísňové volání, jež  s miliónem diváků získalo sedmadvacetiprocentní podíl. Nejsledovanějším pořadem zůstala soutěž Chcete být milionářem na Nově, ovšem dívalo se na ní jen 1,4 miliónu lidí, což představuje 35 procent.

 Neuvěřitelných 18,5 procenta  (752 tisíc) sledovalo na ČT 2 dokument Noc, kdy zemřela Diana. Rozložení sil mezi ČT 1 a Novou zůstalo zachované i po zbytek večera, kdy veřejnoprávní televize vysílala na prvním programu film Připoutejte se, prosím a Nova DO-RE-MI, po němž přišel Kotel.

V sobotu se na soutěžní Hodinu pravdy dívalo na ČT 36 % diváků, což přestavuje 1,6 miliónu párů očí. To je jen o dvě stě tisíc méně, než kolik jich upřednostnilo zábavný pořad Světová premiéra na Nově, který si tak získal třiapadesátiprocentní podíl. Přes 18 procent dalo přesnost Případu pro dva na  Primě

V neděli Česká televize dokázala držet krok s Novou jen od 20 hodin, kdy na prvním programu vysílala inscenaci Hodný chlapec. Na tu se dívalo 1,3 miliónu diváků, což reprezentuje  28 %. Hogo fogo na Nově upřednostnilo 35 procent diváků, 22,5 procenta se dívalo na Wolffův revír na Primě. Nejsledovanějším pořadem večera byla soutěž Česko hledá SuperStar na Nově, ten si získal 53 procent, když se na ni dívalo 2,3 miliónu diváků.  Střepiny sledovaly 2 milióny diváků a TELE TELE přes milión.