Co vlastně Broadway On Ice je?

Tato show je výjimečná hned z několika důvodů. Snoubí se v ní elegance krasobruslařského umění v podání těch největších profesionálů s nádhernými melodiemi ze slavných světových muzikálů, jako jsou West Side Story, Fantom opery, Kabaret, Bídníci nebo Pomáda, které jsou zpívané i hrané naživo. To vše za doprovodu ohromujících světelných a pyrotechnických efektů. Když jsem tuto show viděla v New Yorku, byla jsem nadšená a plná emocí.

Jak je obtížné takovou akci zrealizovat?

Tato revue má díky své tradici velké jméno. Má nastavené určité podmínky, hlavně ohledně technických parametrů haly. Vybírali jsme tedy především města z hlediska regionálního rozmístění, aby byla pro lidi dobře dostupná. Také zde hrály velkou roli předešlé zkušenosti s daným prostorem.

Má program pro Čechy nějakou zvláštnost oproti vystoupení v cizině?

To ne, celá revue má předem daná produkční pravidla. Trvá dvě a půl hodiny a všechny skladby z dvaceti muzikálů jsou notoricky známé. Zpívá se naživo, hodně se dbá i na kostýmy. Je zkrátka opravdu na co koukat. Z aktérů už je potvrzen hlavní zpěvák Franc D’Ambrosio, což je opravdu velká hvězda. Dále bude u nás vystupovat i herec známý ze seriálu Tak jde čas Kevin Spirtas. Všichni umělci, které u nás lidi uvidí, jsou skutečné špičky svých oborů.

Cítíte se tedy už pouze jako producentka?

To určitě ne. Vždycky se mi dařilo všechny své role zvládat paralelně. Došlo i na kontrasty, kdy jsem na molu předváděla luxusní drahé šaty a po přehlídce mě čekal dýdžejský techno set někde v undergroundovém klubu. Lední revue je pro mě nová zkušenost a obrovská příležitost zkusit si zase něco jiného.