Je jim sotva přes dvacet a přirovnávají je k legendě Janis Joplin, ale i k současné Adele. V jejich písničkách najdete stopy Rolling Stones, Creedence, Toma Pettyho, Led Zeppelin...

Kapela z města Athens se od založení roku 2009 probojovávala přes hospody a maloměstské kluby a teď se chystá dobýt „velký“ svět. V dubnu vydá své první oficiální LP, na internetu ale jejich mp3 budí pozornost delší dobu. I nejpopulárnější britská zpěvačka současnosti Adele se nechala slyšet, že je „miluje“.

Pozornost budí hlavně kudrnatá korpulentní zpěvačka Brittany, o které jeden americký kritik napsal, že v ní „Bůh snad spojil hlasy Janis Joplin, Tiny Turner a Roberta Planta dohromady“. Při zpěvu navíc hraje i na kytaru a občas vystřihne strhující bluesové sólo.

Sama prý ráda poslouchá country, ale taky zmíněnou Tinu Turner nebo starou gospelovou zpěvačku, která si říkávala Sister Rosetta Tharpe. Neznámí jí nejsou ani Black Sabbath, a tak není divu, že temnou, psychedeličtější stránku mají i Alabama Shakes. Když nasadí dvě zkreslené kytary najednou, rozpoutá se pravé rockové peklo.