Po velkém úspěchu na festivalu Rock for People se i Praha dočká v zahraničí velmi populárního formátu Silent Disco. Návštěvníci budou zároveň rozhodovat souboj dvou dýdžejských týmů. U prvního pultu se předvedou DJs Rádia Wave a druhý pult bude patřit zástupcům KC Zahrada.

Video

Takhle to vypadá na silent discu

 Zdroj: Youtube.com

„Silent Disco jsem viděl poprvé na letošním Rock for People, a hned mě nadchlo. Ve stanu, kde se party konala, bylo každý večer víc a víc lidí, kteří pařili jako o život,“ vysvětlil svou inspiraci Lukáš Černý, jeden z organizátorů akce.

Čeká vás šok, když sundáte sluchátka

„Hlavním tajemstvím úspěchu Silent Disco je podle mě pestrost. Na jednom kanále máte třeba rock’n’roll ze šedesátých let a na druhém techhouse. Čím víc stylů za večer, tím je party zajímavější. A když už jste unavení a sundáte si sluchátka, čeká vás neuvěřitelný pohled: v naprostém tichu tančí 50 lidí na Michaela Jacksona a 50 na nějaký minimal nebo indie. Kdo to nezažil, těžko to může pochopit,“ dodal Černý.

Silent Disco na Jižáku začne 30. 11. ve 20h, vstupné za 90 Kč je možné zakoupit v předprodeji. Další informace na www.kczahrada.cz