Deska, na kterou nahraje kytary Slash, nemůže být úplný propadák, a ani nové album jím jistě není. Ne všechno na něm spadá do kategorie geniální, ale dost nadprůměrných písniček se najde. Když připočteme fantastický seznam hostů (Chris Cornell, Ozzy Osbourne, Iggy Pop, Dave Grohl z Nirvany, Andrew Stockdale z Wolfmother a další), je jasné, že každý klasický rocker si na této placce najde něco pro sebe. 

Slash předvádí všechny triky ze svého repertoáru, hbitě střídá dobré hard-rockové riffy a mohutně gradovaná sóla pálí s razancí kulometu.
  
By the Sword s Andrew Stockdalem z rozpadlých Wolfmother dodává trochu zepelinovského feelingu a patří k nejlepším na desce díky dravým riffům i zpěvu. K lepším lze přiřadit i Back from Cali s výborným hostujícím Mylesem Kennedym (alternativní rocker a bývalý člen The Mayfield four a Alter Bridge). Chris Cornell dodal kvalitní zpěv do Promise a nadupaná instrumentálka Watch This s Davem Grohlem a Duffem McKaganem zabrousila do instrumentálního metalu ze staré školy, jenž nemá daleko do Metalliky.

Jedinou nudnou skladbou na albu je balada Gotten s naprosto nestylovým zpěvákem Adamem Levinem. Po jejím skončení si budete pochvalovat, jak pěkně sípá vychlastaný Lemmy Kilmister z Motörhead v Doctor Alibi.

Škoda, že Slash v rámci letošního turné opět nepřijede do Česka. Byl by to hodnotnější hudební zážitek, než celý slavný Axl Rose.

 Celkové hodnocení: 75 %