Poslední vstupenky na lednové a únorové Odcházení jsou v prodeji v pokladně Divadla Archa, a to v ceně od 490 do 690 korun, studenti na místa k stání za 220 Kč.

Začátkem dubna se Odcházení vydá na vůbec první zahraniční hostování do jihokorejského Soulu, kde se uskuteční tři představení na scéně kulturní instituce LG Arts Center, jež se svou kapacitou a technickým vybavením řadí k předním uměleckým centrům na světě.

Podle ředitele Divadla Archa Ondřeje Hraba je pozvání Havlova Odcházení poctou. V jarní sezóně LG Art Centra se ocitne v repertoáru vedle představení „11 a 12“ Petera Brooka, Strýčka Váni Lva Dodina z Malého divadla z Petrohradu či dnes už klasických inscenací Café Müller a Svěcení jara nedávno zesnulé choreografky Piny Bauschové.

„Vidět slova Archa, Havel, Odcházení v korejských znacích je samo o sobě estetický zážitek,“ řekl Ondřej Hrab pro ČTK. Vedle Jana Třísky a Zuzany Stivínové v Odcházení dále hrají Vlasta Chramostová, Ivan Řezáč, Marek Daniel, Bořivoj Navrátil, Petra Lustigová, Jan Skopeček aj.