"Původně jsem ji nepsal pro Helenu, ale pak jsem si řekl, že ji snad ani klukům z Kabátu pouštět nebudu. Zjistil jsem, že to není bigbít, tak jsem se to rozhodl změkčit jako pro ženskou a Helena si ji vzala," oznámil Vojtek.

Druhou kmotrou alba byla Basiková, která s Vondráčkovou na její novince nazpívala duet Mám toho dost. "Helena vždycky byla mojí inspirací a vzorem, profesionálem, jaký se jen tak nenajde," podotkla Basiková.

Křest nahrávky, na které se vedle osvědčených autorů Michala Davida či Leška Wronky autorsky podílel také kytarista a.m. almala, bývalý člen skupiny Anety Langerové, na pondělním křtu provázela také autogramiáda s fanoušky Vondráčkové. Zároveň se slevou mohli koupit její nové nahrávky i vstupenky na vánoční koncerty Vondráčkové v pražské Lucerně 19. a 20. prosince, na němž ji doprovodí skupina Charlie Band. Mezi hosty se na nich představí také zpěvačka Šárka Vaňková a skupina No Name, která je podle výsledků posledního ročníku ankety Český slavík nejpopulárnější slovenskou kapelou v České republice.

"Moc mě potěšilo, že členové kapely považují účast na mém koncertu za čest," řekla Vondráčková, která se snažila album sestavit zejména z tuzemské původní tvorby.

Přesto jsou na desce i převzaté písně, například coververze skladby Billyeho Joela She's Always A Woman, kterou přezpívala s českým textem Zdeňka Rytíře Vím málo. Bonusem je skladba Bohouše Josefa A tak splácím léta zlá z muzikálu Mona Lisa, v němž Vondráčkovou čekají poslední představení.

Zatím poslední album, speciální výběr z větší části nevydaných nahrávek s názvem Blázen, kdo se lásky zříká s podtitulem Hity & rarity, představila Vondráčková loni v listopadu. Nedávno vyšlo i DVD s názvem Live, které zaznamenává její loňský vánoční koncert v pražské Lucerně.