Na letišti i před hotelem na Madonnu čekali novináři a fotoreportéři, kolem hotelu hlídkovali policisté a strážníci. U hotelu vyčkávaly i dvě fanynky zpěvačky. Dívky řekly, že se o tom, kde bude Madonna ubytována, dočetly na internetu, a tak využily příležitosti, aby mohly svůj idol spatřit.

Madonna nastupuje do auta na pražském letišti.

Madonna nastupuje do auta na pražském letišti.

FOTO: Šimková Veronika , ČTK

Podrobnosti o soukromé části zpěvaččina pobytu v Praze organizátoři z agentury Live Nation i Madonnini zástupci tají.

Video

Prezidentské apartmá hotelu Mandarin Oriental. Zdroj: Stream.cz

Madonna je v Praze podruhé; do české metropole dorazila v rámci obnoveného turné Sticky & Sweet, s nímž loni vystupovala v Evropě a v Severní i Jižní Americe. Koncertní šňůru zahájila 4. července v Londýně. Pořadatelé očekávají, že do Chodova dorazí asi 40 000 diváků. Nejdražší lístky do sektoru pro sedící diváky jsou již údajně vyprodány, v prodeji jsou stále ještě vstupenky k stání.

Na místě 700 lidí z ochranky, 80 zdravotníků a 240 policistů 


Na pořádek a bezpečí návštěvníků dohlédne při koncertu přes 1000 lidí. Bude zde 600 až 700 bezpečnostních pracovníků a městská a státní policie pošle do ulic 240 mužů a žen. Pomůže jim také 80 zdravotníků a 30 hasičů. Nezbytné technické vybavení a členy Madonnina doprovodu přivezlo již dříve do Prahy téměř 70 nákladních vozů. Speciální pódium, které se na Chodově dokončuje, dopravilo na místo 16 kamiónů.

Příjezd Madonny do hotelu Mandarin Oriental. Zdroj: ČTK

Madonna je považována za komerčně nejúspěšnější světovou popovou zpěvačku současnosti. Zpívá od roku 1982, kdy vydala svůj první singl Everybody. Za její doposud nejlepší album je považováno Ray of Light z roku 1998, za které získala čtyři ceny Grammy.