Kapela Oldy Krejčovse OKREJ hraje naživo ve složení Jan a Jiří Markovi (bicí, baskytara), Martin Otruba (piano, keyboard), Olda Krejčoves (kytary) a pro křest bude doplněna kromě hostujících zpěváků ještě dalšími skvělými muzikanty, jako je Imran Musa Zangi (perkuse) a Martin Mach (trombón).

„Vzory jsou všude kolem mě... třeba jedu Michaela Ladnaua, T. M. Stevense, Salash. Je toho moc, v době internetu je to teda rychlý, máš tam na co si vzpomeneš. A samozřejmně z minulosti je to například Vai, Wilde, Zappa, Scofield, Blackmore z Čechů Pavlíček, Kocáb,“ uvedl Krejčoves nedávno na chatu Novinek. 

Jako kytarista nejraději používá analog a z desek Monkey Business má dodnes nejraději Why Be In When You Could Be Out. „Je tam znát, že je hraná naživo. Minimálně šetřená. Taky je to LP 1999,“ říká Krejčoves, který se nepovažuje za příznivce moderních studiových „podvodů“.

Jeho album osciluje mezi rockem a popem. Tyto skladby a celé album jsou protiváhou k funky soundu, který hraje ve své domovské kapele Monkey Business. Kolekce třinácti skladeb vznikla postupem času, nejstarší Náhody (na albu zpívá Dan Bárta) patří ještě do období kapely Pan Pot, zbytek je však z posledních několika let.