Frontman Andrew Stockdale je jediným původním členem Wolfmother. Se třemi novými muzikanty zahráli o víkendu v Brisbane a Sydney. Na programu byly hity z debutu Wolfmother (2005) Woman a Joker & The Thief i spousta nového materiálu. Z vyjádření tiskové mluvčí ale nevyplývá, že složení skupiny už je definitivní.  

"Musím říct, že je skvělé, že zase můžem hrát muziku a sdílet ji. Dělat to, co umíme a co milujeme," řekl podle ABC.au posluchačům Stockdale.

Wolfmother vznikli v roce 2004 a nadchli svým zeppelinovským retrostylem. Osobní rozpory je ale donutily k rozchodu. Basista a klávesista Chris Ross v srpnu 2008  uvedl, že se rozhodl opustit kapelu kvůli neřešitelným osobním a hudebním rozporům a bubeník Myles Heskett na základě toho řekl, že raději odchází také, protože nechce být součástí nějaké nové sestavy Wolfmother.

Jméno Wolfmother si ponechal frontman, Ross a Heskett mají v současnosti novou skupinu, která se jmenuje Doom Buggy. Vzhledem k tomu, že stejně se jmenuje několik dalších souborů z USA a Velké Británie, je možné, že se název ještě změní.