Smutnější z vyřazeného páru byl mladý tanečník Michal Necpál. "Byla to pro mě obrovská příležitost, poznal jsem skvělé lidi. Souhlasím s
Janou, že budeme tancovat společně dál a možná nás uvidíte
na nějaké akci," řekl.

Taneční show StarDance má předpoklad stát se nejsledovanějším pořadem České televize roku 2008. Na sobotní živý přenos se dívalo 1,46 miliónů diváků, na vyhlášení výsledků 1,35 mil. lidí. 

Taneční večer byl zahájen zostra. Komentátor Jaromír Bosák zatančil latinu. Sám se uvedl slovy, že se tancem baví, protože už beztak tři kola přesluhuje. „Fascinující, Jaromíre. To byla samba?“ reagoval po výstupu porotce Jaroslav Kuneš. Pokusy o základní kroky tam ale byly a snaha Bosáka překonat sebe sama se opět setkala s vděčnými reakcemi publika.

Vladimír Kratina zaměnil Rio de Janeiro za Havanu, ale u samby zůstal. Partnerku Klimentovou si přivezl v kufru a rozbalil to s ní důsledně. „Občas to vypadalo jako na slovenské zábavě po dvanácté hodině, ale jinak to mělo šarm,“ hodnotila Tatiana Drexler z poroty.

Sexy, ale křehká

Samba Dany Batulkové měla technickou a uměleckou část vyváženou. Byl v ní i taneční refrén, jenž kapela slovy pro změnu doprovázela vykreslením prostředí New Orleansu.

Jana Doleželová měla být sexy a dominantní, jak jí to kázala píseň od Beyoncé. Křehká misska ten výraz místy postrádala. Samby bylo pomálu, porotci Zdeňku Chlopčíkovi tanec připomínal vystoupení na tureckém dvoře.

Jiskřivou atmosféru tišilo hromadné kroužení na tři

Ještě před vyhlášením výsledků se končilo společným vystoupením všech párů. Zatančily valčík. Do atmosféry vídeňské opery se vtírala nadsázka jako od Křižíkovy fontány, jak poznamenala Zuzana Norisová.

Kolik bodů získali soutěžící od poroty:
Zuzana Norisová a Jan Kliment35
Dana Batulková a Jan Onder30
Vladimír Kratina a Laura Klimentová28
Jana Doleželová a Michal Necpál23
Jaromír Bosák a Eva Krejčířová19