Není vyloučeno, že vyjde nové řadové album Led Zeppelin. Bubeník Jason Bonham prozradil tuto neoficiální informaci v jednom detroitském rádiu. Jediný, kdo se zatím studiových jamů nezúčastnil, je zpěvák Robert Plant.

"V této chvíli vím jen tolik, že mě strašně baví s nimi jamovat a začít pracovat na něčem novém," uvedl Bonham. "Když přijdu do studia, na nic se neptám. Když zavolají, abych přišel hrát, užívám si každou chvilku."

"Ať už to skončí jakkoliv, dostat šanci jamovat s těmihle lidmi je pro mě fenomenální věc. O tom jsem snil," dodává Bonham.

V prosinci minulého roku odehráli legendární Led Zeppelin koncert v londýnské O2 Aréně. Vystoupení vyvolalo doslova hysterii. O právo koupit si lístek na "zepelíny" museli fanoušci losovat. Výherci si pak vyzvedli speciální náramky. Aby se zabránilo pokoutním obchodům, požadovali organizátoři koncertu po lidech identifikaci.

Návrat Led Zeppelin byl původně plánován na 26. listopadu, ale kytarista Jimmy Page si zlomil prst. V současnosti žijí tři původní členové skupiny, bubeník John Bonham zemřel už v roce 1980, za bicími teď sedí jeho syn.