„S tou rolí jsem vnitřně nesouhlasila. Vím, že jsem si hodně nadávala, protože jsem za tím viděla tisíce týraných žen. Říkala jsem si, jak to je strašné, nesouhlasím s tím, a teď to hraju. Ale ta postava pro mě byla zajímavá, mám ráda těžší povahy a Ondřej je skvělý partner,“ říká v rozhovoru pro Právo Tatiana Vilhelmová, která miluje balet a rychlá auta.

Studium nedokončila - měla moc práce

V šestnácti letech debutovala ve filmu Indiánské léto, hrála jako host v inscenaci Višňový sad v Národním divadle a nedokončila studia na Státní konzervatoři v Praze.

„Neměla jsem na to čas. Pořád jsem něco zkoušela a hrála. Tu školu jsem měla ráda, v ročníku byli skvělí kolegové, ale dostávala jsem nabídky na práci a já je nechtěla odmítat. Tak mě těsně před maturitou vyhodili.“

Dnes je její domovskou scénou Dejvické divadlo a patří mezi nejobsazovanější filmové herečky. Zvládla natočit až čtyři filmy do roka.

Už nikdy nebudu sama"

Loni před Vánoci se v druhé řadě taneční soutěže StarDance stala hlavní hvězdou a prohlásila, že je na čase dát si nejméně rok pauzu. Později své rozhodnutí upřesnila: se svým manželem Pavlem Čechákem, filmovým produkčním, za kterého se vdala v červenci 2005, totiž čekala druhého potomka.

Cyril se narodil letos v červenci a doma na něj čekali prvorozený syn František, kterému v listopadu budou tři roky, a pes Mikuláš.

„Dřív jsem bývala často sama doma, hlavně o svátcích, protože maminka žije v Pretorii a táta s bráchou jsou na Ukrajině, oba se tam oženili. Teď už mám svoji rodinu a zázemí u Pavlových příbuzných. Už nikdy nebudu sama.“

Hvězdně obsazená česká komedie plná peripetií, nadsázky a humoru o životních kotrmelcích třech sourozenců Duše jako Kaviár vyjde na DVD v deníku Právo v pátek 29. srpna.