„Ano, festival bude,“ řekl stručně David Urban a dodal: "Uskuteční se o víkendu 13. a 14. června.“ Program zatím zveřejnit odmítl, učiní tak až příští týden. Zatím je jasné, že se na něm objeví u nás velmi dobře známí Kosheen pohybující se mezi popropckem a  taneční scénou. Zahrají 13. června.

Ve stejný den také vystoupí v Táboře legendární americká punková skupin Bad Religion, která inspirovala Green Day a další přední představitele neopunkové vlny z poloviny devadesátých let. Oba soubory mají v plánu koncertů zveřejněném na svých internetových stránkách uvedeno, že vystoupí na táborském Planet festivalu. Urban jejich vystoupení potvrdil. Také soubor Beatsteaks uvádí táborský festival v přehledu akcí, kde vystoupí.

Letošní ročník festivalu se bude konat v místě, kde začínal pod názvem Planet Roxy. Pořadatelé se vrátili i k původnímu červnovému termínu, ve kterém se konal v roce 2003. Tehdy na něm vystoupil Marilyn Manson. Po roční pauze se festival uskutečnil v Táboře pod názvem Love Planet. Hlavní hvězdou byl Nick Cave, dále na něm hráli například Apocalyptica, Skinny Puppy a Sisters Of Mercy.

V roce 2006 byl festival přemístěn do Prahy, kde ale velký zájem nevyvolal, i když na něm hráli Pet Shop Boys nebo Ministry a Body Count.Loni se nekonal.