Jeden z prvních dotazů směřoval na vánoční koncert 22. prosince ve vinohradském divadle v Praze. "Můžete se těšit na program, který je sestavený převážně z nové desky Sváteční Čechomor, kromě toho zahrajeme i mnoho starších skladeb. Ve vinohradském divadle s námi vystoupí mnoho hostů, kteří s námi nahrávali Sváteční Čechomor, např. Eliška Ptáčková, Zuzana Smatanová, Ondřej Smeykal a Taras Voloshchuk," uvedl Holas.
Zpěvačka Lenka Dusilová tentokrát s Čechomorem nevystupuje, protože v době, kdy se Sváteční Čechomor nahrával, byla v zahraničí.
Čtenáře zaujal i mimořádně nahuštěný koncertní program Čechomoru, který někdy zahrnuje i více akcí v jeden den. "Samozřejmě, že je to náročnější, ale my máme průpravu z ulice a z hospody, takže se toho vůbec nebojíme. A těšíme se i na 3 koncerty v Praze," odepsal Holas. Na příští rok chystá kapela koncerty v Anglii, v USA a možná v Irsku.
Frontman Čechomoru si prý zazpívá i doma na Štědrý den, a tak jediným místem, kde si od hudby odpočine, zůstává auto. "V autě se má řídit a nerozptylovat se hudbou," uvedl.
Další otázky se už netýkali jen zpívání. Holas např. prozradil, že se chystá do kina na film Once, že jeho nejoblíbenějším hercem je Robert Reford a filmem Amadeus.