Tahle deska rozparádí skalní fanoušky a určitě neurazí usedlé rádiové posluchače. Za pozornost stojí především textařské fóry, na které jsme ostatně u Chinasek zvyklí.

Nula sedum je zpovědí chlapíků, kteří už nejsou úplně mladí, ale na bačkory a televizi to ještě není. Chtěli by pařit na baru a křičet "shake it", ale probudí se doma a zjistí, že mají děti. Pociťují mírnou deziluzi ze života. Výstižné jsou třeba písně Baletka: "jenže to vzalo jinej směr, nebylo dvakrát na výběr", nebo zadarmo: "vzal si dva leasingy, dvě hypotéky, měl z toho nervy, tak začal brát léky".

Také Basama Fousama pobaví groteskním textem sešitým z různých útržků domácích rozhovorů a televizních zpráv: "zbořili jste nám mrakodrapy, stůjte si fronty."    

Instrumentálně zůstávají Chinaski ve slušném průměru. Jejich poprock obohacují občasné vstupy dechů a chvílemi se pokoušejí i o jakési funky. Frekvence kytarových klišé je však až příliš vysoká a nenajdeme tu ani jedno skutečně dobré sólo. Jak zpívá Michal Malátný: "Na čyři akordy až na konec světa".