Hlavní obsah

Zdrogovaný muž v Brně ujížděl policistům na skútru

Pozornosti policejní hlídky v Brně neunikl v těchto dnech řidič skútru, u kterého si strážci zákona vybavili, že ho před několika týdny kontrolovali a muž měl pozitivní test na drogy.

Zdrogovaný muž v Brně ujížděl policistům na skútru

Rozhodli se ho proto zastavit a své podezření si ověřit. Když ale muž za sebou uviděl policejní auto, přidal plyn a rozhodl se ujet. Jeho počínání bylo však marné, nakonec sám zastavil a vzdal se.

„Kličkoval mezi auty a křižovatku s Karlovou ulicí projel na červenou. Pak pochopil marnost svého počínání, zastavil a s hlídkou dále spolupracoval. Jevil známky požití návykových látek a absolvoval i test, který byl jako před několika týdny opět pozitivní. Policistům uvedl, že předchozí večer vykouřil pervitin,“ popsal situaci policejní mluvčí Pavel Šváb.

Muž putoval na policejní služebnu s podezřením na ohrožení pod vlivem návykové látky a jeho stroj skončil na odstavném parkovišti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků