Hlavní obsah
koryto Vydry Foto: Petr Hejna

Žárlivec umlátil manželku násadou od koštěte

V policejní cele skončil 47letý muž z Tachovska, který v sobotu v Habří u Blovic na Plzeňsku zabil podle policie svoji 72letou manželku. "Umlátil ji násadou od koštěte. Motivem byla žárlivost," řekl zástupce ředitele Krajské policejní správy v Plzni František Krákora.

koryto Vydry Foto: Petr Hejna
Žárlivec umlátil manželku násadou od koštěte

Podle prvotních informací podezřelý muž zjistil, že jeho manželka má mladšího milence. Pohádali se a potom došlo na bití. Ženu násilník zmlátil a nechal ležet v posteli. Záchranku zavolal až večer, kdy žena už prakticky nejevila známky života. Lékař mohl pouze konstatoval smrt. Co bylo přesnou příčinou smrti určí až soudní pitva.

"Podezřelý muž byl zadržen policisty přímo na místě. Policejní rada ho obvinil z vraždy. V pondělí by měl soud rozhodnout o jeho vzetí do vazby," doplnil Krákora. Vražednou zbraň obviněný muž spálil. K činu se doznal a v případě uznání viny mu hrozí až 15 let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků