Hlavní obsah
Policie hledá dvojici turistů Foto: Policie ČR

Turisté v Beskydech měli napadnout řidiče na horské cestě. Jel k chatě

Policisté prošetřují údajné napadení seniora, ke kterému došlo v pondělí u horské obce Ostravice na Frýdecko-Místecku. Dvojici turistů se nelíbilo, že muž jede po silnici, kterou mohou používat pouze řidiči s příslušným oprávněním. To přitom 75letý senior měl a snažil se dostat na svou chatu. Policie zveřejnila fotografie údajných útočníků.

Policie hledá dvojici turistů Foto: Policie ČR
Turisté v Beskydech měli napadnout řidiče na horské cestě. Jel k chatě

Dvojice muže údajně napadla nejprve slovně a poté i fyzicky.

„Během jeho cesty mu znenadání přistál pes pod koly vozidla a k tomu si vyslechl velmi vulgární nadávky. Nespokojenost turistů byla až tak velká, že jako zbraň měli použít svého psa, kterého podle výpovědi seniora hodili před kola projíždějícího vozidla,“ uvedla mluvčí policie Eva Michalíková.

„Řidič zastavil a nestačil se divit, jakými slovy byl titulován. Přestože byl zaskočen, reagoval pohotově a muže s ženou stačil vyfotit na svůj mobilní telefon,“ doplnila mluvčí.

Policie nyní žádá veřejnost o spolupráci při zjištění totožnosti muže a ženy, které by chtěla vyslechnout. Jakákoliv informace by mohla přispět k objasnění tohoto skutku.

„Žádáme veřejnost, která by mohla poskytnout jakékoliv informace k osobám, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu,“ dodala mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků