Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Tři teenageři napadli v Karviné třicátníka. Zkopali ho a bili pěstmi

Tři mladiství podle policie napadli minulý týden 32letého muže v Karviné. Kopem a pěstí ho srazili k zemi a prohledali, zda nemá cennosti nebo peníze. Nic si neodnesli a zanedlouho byli dopadeni.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Tři teenageři napadli v Karviné třicátníka. Zkopali ho a bili pěstmi

Přepadení se odehrálo minulou středu večer v ulici U Bažatnice, kterou poškozený procházel a narazil na skupinu teenagerů ve věku od 15 do 17 let.

„Nečekaně ho kopem napadl jeden z mladíků, záhy se přidal ještě další. Údery pěstmi muže „poslali“ k zemi. K dalším útokům se připojila jedna z dívek. Útočníci se snažili muži strhnout jeho batoh, což se jim nepovedlo, tak mu prohledali kapsy,“ popsala v pondělí mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Mladí lupiči nakonec nic nenašli, napadený utekl a přivolal si pomoc. Přivolané policejní hlídky začaly pátrat po okolí a během deseti minut našli skupinu odpovídající popisu. Čtveřice byla zadržena a dva mladíci ve věku 16 a 17 let a 16letá dívka byli obviněni z loupeže. Poslední 15letá dívka se útoku nezúčastnila.

Při napadení skupina rozbila muži brýle v hodnotě sedm tisíc korun. Zranění si bude léčit asi šest týdnů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků