Hlavní obsah

Tramvaj v Praze srazila 86letou ženu. Řidič se zhroutil, doprava stála

V pražských Vršovicích srazila v pátek ráno tramvaj 86letou ženu. Seniorku s vážným zraněním převezli záchranáři do nemocnice. Tramvajová doprava v obou směrech zhruba hodinu stála, dopravu zajišťovaly autobusy.

Tramvaj v Praze srazila 86letou ženu. Řidič se zhroutil, doprava stála

K nehodě došlo před desátou hodinou ráno u zastávky Koh-i-noor ve Vršovické ulici. Ženu srazila tramvaj mířící do středu města.

Na místo vyrazili hasiči i záchranáři. „Ženu záchranáři uvedli do umělého spánku, se zraněním hlavy a dolních končetin ji převezli do Vinohradské nemocnice,“ uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová. Záchranáři nejprve uvedli, že se jednalo o 80letou ženu, později upřesnili, že jí bylo 86 let.

Kromě seniorky skončil v péči lékařů i řidič tramvaje, který se zhroutil. Okolnostmi neštěstí se zabývá policie.

„Vyšetřování nehody si převzali kriminalisté z odboru vyšetřování dopravních nehod. Ti teď budou zjišťovat průběh nehody i její příčinu. Prosíme svědky, kteří nehodu viděli, aby se ozvali na tísňové lince 158,” sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.

Provoz tramvají byl po nehodě obousměrně zastaven, náhradní dopravu zajišťovaly autobusy. Provoz byl podle webu Dopravního podniku obnoven kolem 11. hodiny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků