Hlavní obsah
 

Tramvaj v Ostravě srazila seniorku, vyprošťovali ji hasiči

Tramvaj v Ostravě-Hrabůvce srazila v pondělí odpoledne 71letou ženu. Seniorka zůstala pod tramvají zaklíněna tak nešťastně, že ji museli vyprošťovat hasiči. Nehodu vyšetřuje policie. Žena je v nemocnici ve vážném, ale stabilizovaném stavu.

 
Tramvaj v Ostravě srazila seniorku, vyprošťovali ji hasiči

Ke kolizi došlo na ulici Dr. Martínka. „Žena zůstala po nehodě zaklíněna pod tramvají a musela být vyproštěna hasiči. Zasahující lékař u ní zjistil poruchu vědomí, mnohočetná poranění v oblasti hlavy, hrudníku, horní a dolní končetiny,” sdělil v úterý mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Zdravotníci podle něj zraněnou ženu po přesunutí do sanitky uvedli do umělého spánku.

Tramvaj v Ostravě srazila seniorku.

Foto: HZS Moravskoslezského kraje

Hasiči ženu vyprostili bez větších komplikací. „Bezprostředně po příjezdu si nachystali předpokládané prostředky pro vyprošťování, které ale nakonec nemuseli použít. Hasiči demontovali hrablo před předními koly tramvaje a ženu opatrně vytáhli a předali ji do péče záchranné službě,“ dodal mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Okolnosti nehody vyšetřuje policie.

Mluvčí ostravské fakultní nemocnice Petra Petlachová uvedla, že žena je hospitalizovaná ve vážném, ale stabilizovaném stavu. „Je mimo bezprostřední ohrožení života,“ řekla mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků