Hlavní obsah

Těžce zraněný motorkář odešel od nehody na Zbraslavi, našli ho až policisté

V Praze na Zbraslavi havaroval ve čtvrtek večer motorkář. Pravděpodobně vlivem šoku od nehody odešel a vypátrat ho museli policisté. Do nemocnice ho pak s vážným zraněním transportoval vrtulník.

Těžce zraněný motorkář odešel od nehody na Zbraslavi, našli ho až policisté

K nehodě došlo ve čtvrtek večer v ulici Na Baních. Muž jedoucí na motocyklu směrem na Lipence vyjel ze zatím neznámých příčin mimo silnici a se strojem sjel ze srázu.

"Jedná se o havárii motocyklu. Policisté na místě řídili kyvadlově dopravu. V současné době jsou okolnosti nehody předmětem dalšího vyšetřování," řekla Novinkám policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Podle jednoho ze svědků motorkář od nehody odešel směrem ke Strakonické ulici. Překonal přitom nejméně jeden plot. U Strakonické ulice ho pak vypátrali policisté. S největší pravděpodobností utekl od nehody vlivem šoku.

"Dvaačtyřicetiletý muž utrpěl úraz hlavy. Pozemní posádky záchranné služby Asociace samaritánů ho po ošetření převezly k vrtulníku, který jej pak transportoval do motolské nemocnice," sdělila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků