Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Srážka tramvaje s auty zastavila provoz na pražském Smíchově

U pražského Smíchovského nádraží se ve středu ráno srazila tramvaj se dvěma auty. Při nehodě se zranili čtyři lidé. Provoz na frekventovaném příjezdu do Prahy musela policie zastavit. Omezení se dotklo více než dvaceti linek autobusů.

Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Srážka tramvaje s auty zastavila provoz na pražském Smíchově

Nehoda se stala kolem 7:30 v Nádražní ulici. Podle prvotních informací se zranili dva lidé, záchranka později uzvedla, že ošetřila čtyři lidi včetně řidičky tramvaje.

„Posádky záchranné služby odvezli čtyři lidi s lehkými poraněními do pražských nemocnic," sdělila ČTK mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Policie zastavila kvůli vyšetřování nehody provoz mezi Smíchovským nádražím a Zlíchovem. Autobusové linky byly odkláněny po Strakonické a Moulíkovou ulicí. Provoz se obnovil krátce po 8. hodině.

Na místě zasahovali také hasiči. „Kolegům z hasičské jednotky dopravního podniku jsme pomohli odstranit vozidla z tramvajového pásu a zajistili jsme je proti vzniku požáru,“ sdělili hasiči.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků