Hlavní obsah
 

Spolujezdec šel na křižovatce v Brně praštit do auta, které prý vybržďovalo

Rozdílný názor na plynulost provozu měly o víkendu posádky dvou osobních aut v Heršpické ulici v Brně. Údajné zpomalování a náhlé brzdění jednoho z vozů rozohnilo spolujezdce ve druhém autě natolik, že vystoupil, rozběhl se k vozidlu vpředu a praštil mu do okna, které rozbil.

 
Spolujezdec šel na křižovatce v Brně praštit do auta, které prý vybržďovalo

Incident se stal v neděli odpoledne. Ve středu o něm informovala městská policie, která zveřejnila kamerové záběry a také výpovědi účastníků.

„Muž prý začal řidiče slovně napadat, bouchat pěstí do karoserie a nakonec údajně rozbil okno ve dveřích u řidiče a utekl. Majitel poškozeného vozu měl obavu, že by řidička mohla z místa ujet, a tak nacouval až těsně k jejímu mercedesu. I přesto se ženě podařilo z křižovatky odjet a nechat spolujezdce znovu nastoupit,“ popsala mluvčí strážníků Markéta Skřivánková.

„Posádka poškozeného vozu se vydala za nimi, aby je dostihla. Mezitím už se na místo vydali strážníci, které přivolala náhodná svědkyně. Jelikož u sebe podezřelý neměl doklady, přivolala na místo hlídka státní policisty,“ upřesnila mluvčí.

Policisté zjistili, že jde o muže v celostátním pátrání. Řidič rozbitého citroenu tvrdil, že jel předpisově a druhý vůz se na něj zezadu tlačil a troubil na něj. Případem se zabývá policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků