Hlavní obsah
Po nehodě skončil motocykl rozbitý na kusy Foto: Policie ČR

Smyk a rána do svodidel: Motorka skončila po nehodě ve Chřibech na kusy

Rozbitý na kusy zůstal motocykl po sobotní havárii motorkáře ve Chřibech na Uherskohradišťsku, známých také jako Buchlovské hory. Třiadvacetiletý motocyklista skončil na ošetření v nemocnici, podle policie nezvládl rychlou jízdu v zatáčce.

Po nehodě skončil motocykl rozbitý na kusy Foto: Policie ČR
Smyk a rána do svodidel: Motorka skončila po nehodě ve Chřibech na kusy

„V sobotu večer krátce před osmou hodinou havaroval na hlavním tahu v buchlovských kopcích třiadvacetiletý řidič motocyklu značky Suzuki. Jel směrem na Brno a zřejmě vlivem rychlosti nezvládl průjezd pravotočivé zatáčky,“ informovala v pondělí mluvčí policie Milena Šabatová.

„Na motorce dostal smyk, spadl na silnici a pak se strojem narazil do svodidel. Záchranáři řidiče převezli do nemocnice k ošetření. Nikdo jiný zraněn nebyl. Dechová zkouška u mladíka vyšla negativní,“ řekla Šabatová.

V Buchlovských vrších došlo k nehodě motorkáře také v sobotu dopoledne. „Řidič fabie se chtěl u autobusové zastávky mezi Buchlovicemi a Stupavou otočit zpět na Staré Město, protože přejel odbočku na obec Buchlovice. Chvíli vyčkal, až projede skupinka motorkářů jedoucí za ním, a ihned poté se začal otáčet. Přitom přehlédl pětašedesátiletého motorkáře, který jel v delším odstupu za skupinou motocyklistů,“ uvedla mluvčí.

Po nehodě skončil motocykl rozbitý na kusy

Foto: Policie ČR

Při střetu utrpěl motocyklista zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. U obou řidičů policisté alkohol vyloučili dechovou zkouškou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků