Hlavní obsah

Šest štěňat někdo v Brně v bouřce uvázal ke sloupu

Neznámý člověk v Brně vyhodil a na pospas v bouřce nechal šest psích sourozenců. Majitel se tak zřejmě chtěl zbavit nechtěných přírůstků. Vystrašených psíků si naštěstí všimli lidé a nyní se už šestice nalezenců těší dobrému zdraví.

Šest štěňat někdo v Brně v bouřce uvázal ke sloupu

Strážníci v noci na pondělí vyjížděli do Viniční ulice, kde někdo údajně úmyslně opustil několik psů. Odchytová služba tam skutečně v době silné bouřky objevila šest pětiměsíčních štěňat přivázaných ke sloupu prádelní šňůrou a sedících jen na roztrhaných prostěradlech.

„Všechna zvířata strážník vzal do bezpečí odchytového vozidla a odvezl do útulku. Tam se čtyř psích kluků a dvou fenek ihned ujaly ošetřovatelky. Zdánlivě zcela zdravá a teď už i veselá zvířata nyní pracovníci útulku učí zvykat si na lidskou přítomnost a na nezbytně nutnou dobu několika dnů je umístili do karantény,“ uvedl k případu mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků