Hlavní obsah
 

Sblížení v pražském baru utnul pokus o znásilnění

Pražská policie pátrá po muži podezřelém z napadení pětadvacetileté dívky v jednom z barů v Sokolovské ulici. Dvojice se nejdřív seznámila u pití, incident se údajně odehrál venku na cigaretě. Muž dívku podle její výpovědi tlačil na zeď a strhával z ní oblečení. Policie zveřejnila k případu videozáznam.

 
Sblížení v pražském baru utnul pokus o znásilnění

Dívka se s mužem seznámila 5. února při popíjení v baru. „Zpočátku vše probíhalo normálně a po pár vypitých skleničkách se začal pár sbližovat, došlo na několik polibků a doteků,“ popsal mluvčí policie Jan Daněk.

Pražská policie pátrá po muži podezřelém z pokusu o znásilnění

Foto: Policie ČR

Zlom nastal venku před podnikem, kam dvojice vyšla na cigaretu. Podle výpovědi dívky se na ni začal muž sápat, tlačil ji na zeď, přičemž z ní strhával oblečení a kousal ji do krku. „Tomu se žena s křikem o pomoc ubránila a muž odešel pryč,“ upřesnil mluvčí.

Kriminalisté případ vyšetřují jako pokus o znásilnění. „Policisté pátrají po totožnosti muže zachyceného na záběrech. Jestliže ho někdo poznává, ať se ozve na linku 158,“ sdělil Daněk.

Pražská policie pátrá po muži podezřelém z pokusu o znásilnění

Podezřelému je podle něj zhruba 35 až 40 let, je vysoký 185 až 190 cm a má mohutnější postavu.

„Muž má světle hnědé vlasy s šedinami, delší strniště, světlé oči a široké lícní kosti. Na sobě měl khaki kabát, šedou mikinu, tmavší kalhoty a na hlavě šedou pletenou čepici,“ dodal mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků