Hlavní obsah
Tragická nehoda na Písecku. Foto: Policie ČR

Řidička na Písecku odjela od dvou nehod, třetí v zatáčce nepřežila

Sérii nehod jedné řidičky vyšetřují policisté na Písecku. Pětatřicetiletá žena měla nejdřív nabourat krátce po sobě dvě vozidla a pak nepřežila střet s jiným autem v zatáčce. Jeho zraněnou řidičku odvezla záchranka do nemocnice, další lidé v autech nebyli.

Tragická nehoda na Písecku. Foto: Policie ČR
Řidička na Písecku odjela od dvou nehod, třetí v zatáčce nepřežila

Nehody se staly krátce po sobě v neděli po 15. hodině. „Všechny zavinila pravděpodobně jedna osoba, žena (35 let). Ta jela ve vozidle značky Citroën,“ informovala v neděli mluvčí policie Štěpánka Schwarzová.

Řidička podle všeho nejdřív narazila v obci Milevsko do zaparkovaného vozidla Ford, pak nabourala zezadu při nedobrždění do auta značky Mustang.

Řidička nepřežila na Písecku střet s vozidlem v protisměru.

Foto: Policie ČR

„Místo aby u nehod zastavila, pokračovala v jízdě po silnici č. I/19 ve směru na obec Hrejkovice. Po několika kilometrech v zatáčce přejela z dosud nezjištěných příčin do protisměru a střetla se čelně s vozidlem značky Škoda, které řídila žena (64 let),“ popsala mluvčí.

Řidička citroënu po střetu zemřela, starší řidičku z druhého vozidla záchranka odvezla zraněnou do nemocnice. Nikdo další v autech nebyl.

Policie okolnosti nehody vyšetřuje. „Na základě dosud zjištěných informací není vyloučeno, že byla mladá řidička pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek,“ dodala Štěpánka Schwarzová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků