Hlavní obsah
Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Při srážce auta s autobusem zahynul jednadvacetiletý mladík

Tragická nehoda se stala v sobotu odpoledne na Novojičínsku. Čelně se ve Velkých Albrechticích srazilo osobní auto s autobusem. Jednadvacetiletý zaklíněný muž i přes resuscitaci podlehl mnohočetným zraněním. Záchranáři museli ošetřit a převést do nemocnice další dva lidi.

Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Při srážce auta s autobusem zahynul jednadvacetiletý mladík

„Nehoda se stala v sobotu před tři čtvrtě na pět. Když záchranáři dorazili na místo, tak zjistili, že jsou v osobním automobilu zaklíněni dva muži. Museli je vyprostit přivolaní hasiči,“ informoval mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Dodal, že když se lékař k jednadvacetiletému mladíkovi dostal, tak již nejevil žádné známky života. „Selhal mu krevní oběh, nedýchal. Přestože posádka ihned po jeho vyproštění zahájila resuscitaci, obnovit srdeční činnost se u něj nepodařilo,“ upřesnil Humpl.

Druhý muž byl z vozu vyproštěn a následně záchranáři ošetřen. „Dvaačtyřicetiletý pacient utrpěl poranění hlavy a nebylo možné u něj vyloučit ani poranění hrudníku. Byl však při vědomí a komunikoval. Byl převezen do ostravské fakultní nemocnice,“ popisoval mluvčí.

Ve fakultní nemocnici skončila také patnáctiletá dívka, která kolem tragické nehody procházela. „Nebyla sice zraněná, ale zkolabovala,“ vysvětlil Humpl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků