Hlavní obsah
Identikit hledaného muže Foto: Policie ČR

Policisté hledají podivína ve spojitosti s vraždou v Klánovickém lese

Pražští policisté v úterý zveřejnili identikit muže, po němž pátrají v souvislosti s červnovou vraždou v Klánovickém lese u Prahy. Může jít o důležitého svědka ale i podezřelého. Muž je podle svědků zasmušilý a působí nepřátelským dojmem.

Identikit hledaného muže Foto: Policie ČR
Policisté hledají podivína ve spojitosti s vraždou v Klánovickém lese

Po muži policisté v lese pátrali v pondělí, protože dostali informaci, že se na místě bude pohybovat. „Policisté v rámci této akce, která trvala do pozdních nočních hodin, propátrali rozsáhlou část Klánovického lesa, kdy byli bohužel neúspěšní. Nicméně i tak má toto snažení velice pozitivní výsledek, neboť se kriminalistům podařilo sestavit značně reálný identikit hledaného,” uvedl pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Podle některých informací by muž mohl být ozbrojený. Lidé by se proto neměli pokoušet ho zadržet vlastními silami, ale informovat policii. „Na místě je se spíše takové osobě možná dokonce úplně vyhnout doslova velikým obloukem, nebo pokud to není možné, ve své cestě nepokračovat a raději se vrátit na veřejné místo, kde je veliký předpoklad většího počtu osob,” doplnil Hulan.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Vražda hledače pokladů

Muž ve věku 40 až 45 let je vysoký 180 až 185 centimetrů, má svalnatou atletickou postavu a široká ramena. Má snědou opálenou pleť, dlouhý rovný nos a upravený plnovous.

Na sobě měl černou pláštěnku s kapucí s krátkým rukávem a černé kalhoty s délkou nad kotníky. Na nohou měl bílé ponožky.

Je hledán v souvislosti s vraždou 33letého muže z letošního června. V lese pátral se speciálním zařízením po pokladech, jeho tělo bylo nalezeno ohořelé, byl zastřelen. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků