Hlavní obsah
Mladší z mužů jezdil renaultem Foto: Policie ČR

Policie zveřejnila fotografie aut zavražděných taxikářů, prosí svědky o pomoc

Policie ve středu zveřejnila fotografie aut, kterými jezdili taxikáři, již byli nalezeni zavraždění v pražské Uhříněvsi. Kriminalisté prosí případné zákazníky, kteří s nimi ten večer cestovali, aby se přihlásili.

Mladší z mužů jezdil renaultem Foto: Policie ČR
Policie zveřejnila fotografie aut zavražděných taxikářů, prosí svědky o pomoc

Šedesátiletý taxikář podle policie jezdil Škodou Superb. V den vraždy 10. dubna se pohyboval u Národního divadla, odkud odjel do centra.

Starší muž jezdil škodou

Foto: Policie ČR

Šestadvacetiletý řidič jezdil autem značky Renault. Ve čtvrtek večer se kolem 22. hodiny pohyboval v okolí náměstí Míru, ulice I. P. Pavlova a Karlova náměstí.

Foto: Policie ČR

„Kriminalisté touto cestou žádají širokou veřejnost o případná svědectví v případě, že s taxikáři někdo cestoval právě po dvaadvacáté hodině nebo viděl tato vozidla v pohybu minulý týden v nočních hodinách v noci na pátek, nechť se obrátí na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo na kteroukoli služebnu Policie ČR,“ poprosila mluvčí policie Hana Jeřábková.

BEZ KOMENTÁŘE: Místo nálezu dvou mrtvých taxikářů v Uhříněvsi. Archivní záběry

Video: Novinky

Taxikáři ve věku 26 a 60 let byli zavražděni v noci na pátek poté, co se pachatel nechal odvézt z centra města do Uhříněvsi. Těla ležela asi 90 metrů od sebe, muži byli podle policie zastřeleni. Kriminalisté následně našli také jejich auta.

Mezi taxikáři panuje strach. Vražda jejich kolegů se stále vyšetřuje

Video: Novinky

V úterý podle TV Nova policisté na hlavním nádraží kontrolovali muže, který u sebe měl doklady jednoho z mrtvých mužů. S činem ale údajně neměl nic společného a policisté ho proto propustili.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků