Hlavní obsah
Pohřešovaný Milan Kučera Foto: Policie ČR

Policie pátrá po dvanáctiletém chlapci z Příbramska

Policisté pátrají po dvanáctiletém Milanu Kučerovi z Březnice na Příbramsku, kterého pohřešuje jeho rodina. Mohl by se zdržovat na Písecku ve společnosti svých bratrů, kteří jsou na útěku z dětského domova v Písku a výchovného ústavu Terešov. V pátek to sdělila mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Pohřešovaný Milan Kučera Foto: Policie ČR
Policie pátrá po dvanáctiletém chlapci z Příbramska

Pohřešovaný byl naposledy spatřen ve čtvrtek ráno v Březnici u své babičky. S rodinou byl ten den v telefonickém kontaktu a sdělil jí, že se vrátí po půlnoci domů, což však neučinil. „Od té doby o něm nejsou žádné zprávy. Mobilní telefon má nedostupný,” uvedla mluvčí.

Chlapec měří 145 až 147 centimetrů, má modré oči a středně dlouhé blonďaté vlasy. Na sobě měl černou zimní bundu s bílými písmeny na kapuci a světle hnědé kalhoty, na nohou měl černé botasky.

Policie přijme veškeré informace o hledaném na kterémkoliv oddělení, bezplatné lince 158 nebo na telefonním čísle 974 879 268 (313).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků