Hlavní obsah

Policie hledá modrookého lupiče, v Ostravě přepadává herny

Po dosud neznámém lupiči, podezřelém z trojice loupežných přepadení v Ostravě, pátrá policie. Jednu hernu dokonce vyloupil dvakrát po sobě. Muž vysoký asi 175 centimetrů má podle popisu modré oči a loupil buď s černou bundou, přetaženou přes hlavu, anebo s baseballovou čepicí otočenou kšiltem dozadu.

Policie hledá modrookého lupiče, v Ostravě přepadává herny

O případu informovala mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková. Muž přepadl 12. listopadu hernu na ulici Václava Jiříkovského na sídlišti Dubina, na Silvestra pak nedalekou hernu na ulici Dr. Matínka a 11. ledna zopakoval vyloupení v první herně.

„Způsob spáchání zločinů byl podobný, neznámý pod pohrůžkou nože získal finanční hotovost a z místa i s penězi odešel. Barmanky mu tak vydaly celkem asi 51 tisíc korun,“ uvedla Holčáková.

„Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro zločin loupež a pachateli tak hrozí trest vězení až na deset let,“ dodala.

V souvislosti s loupeží policie pátrá po identitě muže, který se před spácháním poslední loupeže pohyboval v podchodu pod Horní ulicí v Ostravě-Dubině.

„Žádáme občany, kteří mohou k věci sdělit jakékoliv informace, aby nás kontaktovali na lince 158 či kterékoliv policejní služebně. Telefonovat mohou svědci přímo kriminalistům na číslo 737 409 739,“ dodala mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků